Швеція вимагатиме від усіх іноземців негативний тест на COVID-19

Швеція приєдналася до переліку країн, що вимагають від усіх іноземців, які намагаються потрапити на їх територію, наявності негативного результату нещодавнього аналізу на COVID-19.

Як повідомляє Укрінформ, про це пише Hinhuanet з посиланням на заяву Агентства громадського здоров’я Швеції.

“Для недопущення нового штаму коронавірусу до проникнення на територію країни усі іноземці, які заїжджають у Швецію, повинні продемонструвати негативний результат аналізу на COVID-19, зданий не пізніше, ніж за 48 годин”, – йдеться у матеріалі.

При цьому громадяни Швеції матимуть змогу здати тест вже після прильоту. В Агентстві додали, що нові заходи необхідні для перемоги над пандемією, попри те, що Швеція й так закрила свої кордони для громадян більшості країн, в тому числі сусідніх Данії та Норвегії.

Читайте також: У Болгарії з лютого маски будуть обов’язковими у відкритих громадських місцях

“Ситуація у зовнішньому світі змінюється дуже швидко й нові штами вірусу виявляють у більшій кількості країн, ніж нам відомо. Тому Агентство громадського здоров’я Швеції переконане у важливості запровадження нових обмежень”, – сказав директор Агентства Йоган Карлсон.

Його відомство також рекомендує усім приїжджим ізолюватися на тиждень та здати тест через п’ять днів після прибуття.

Нагадаємо, що Європейський Союз прийняв рішення запровадити механізм, згідно з яким країни ЄС зможуть блокувати експорт вакцин.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram