ФОТО: Pixabay

Штраф за відсутність маски зможуть виписувати на місці, – Степанов

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що незабаром в Україні можуть запровадити штраф за перебування у громадських місцях і транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, але тепер його будуть виписувати одразу на місці.

Про це під час онлайн-брифінгу заявив мінстр охорони здоров’я.

Законопроєкт передбачатиме конкретний штраф за неносіння масок від 170 до 255 гривень. Причому протокол про штраф складатимуть одразу на місці, а не так, як було раніше, коли складали протокол, передавали його в суд, а суд потім вирішував накладати штраф чи ні. Через це у нас менш як 5% чи менше ніж 3% були застосовані штрафні санкції як до громадян, так і для організацій, – пояснив міністр.

Степанов наголосив, що це буде такий самий механізм, як і при порушенні правил дорожнього руху, а сам штраф можуть накладати працівники Нацполіції, епідемічного контролю, органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, для боротьби з COVID-19 МОЗ розглядає різні варіанти посилення карантину. Серед можливих обмежень, з якими можуть зіткнутися українці, називають карантин вихідного дня, введення комендантської години і локдаун

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram