Штаб Тетяни Домбровської на прес-конференції підбив підсумки виборів

Кандидат у мери Миколаєва Тетяна Домбровська провела зустріч з представниками засобів масової інформації. Обговорила результати голосування, позитивні та негативні сторони дня виборів, а також чи готова вона підтримати одного із кандидатів у другому турі виборів.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Як відомо, згідно з попередніми даними підрахунків голосів, Тетяна Домбровська набрала понад 12% підтримки на виборах мера Миколаєва, посівши третє місце. Вона подякувала своїм виборцям за підтримку, а також людям, котрі весь час були в її команді і допомагали у передвиборчій кампанії.

На думку кандидатки в очільниці міста, основною причиною невисокого результату її підтримки та партії «Слуги народу» стала низька явка виборців, спричинена пандемією коронавірусу. 

ДІйсно люди дуже занепокоєні через це і ми справді бачили черги, котрі були біля дільниць. Тому не всі були готові вистояти і проголосувати. І звичайно, не слід забувати про загальне розчарування наших жителів, – сказала Тетяна Домбровська.

У передвиборному штабі не виключають і проблему, з якою зіткнулись виборці у зв’язку з новою системою відкритих списків.

За попередніми даними результатів голосування Тетяна Домбровська проходить у Миколаївську міську раду, як депутат, тому запевняє готова на цій посаді працювати на благо міста.

Нагадаємо, Тетяна Домбровська відмовилася підтримувати будь-кого у другому турі місцевих виборів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram