Штаб телефонує з погрозами,- Світлана Федорова про роботу в умовах постійного контролю та претензій

Головний лікар Миколаївської обласної інфекційної лікарні Світлана Федорова розповіла про погрози, претензії та листи, що надходять від штабу. Федорова підкреслила, що такий тотальний контроль, є неправильним.

Про це головний лікар розповіла у відео на своєму Ютуб-каналі.

Світлана Федорова розповіла, що сьогодні, 24 квітня, одну з перших офіційно хворих на коронавірус на Миколаївщині пацієнтку перевели з реанімації до відділення. 50-річна пацієнтка Людмила поступила до інфекційної лікарні у край важкому стані.

Дивіться також: Тести ПЛР тепер будуть проводити і в Миколаєві

Вона дихає сама. Тим не менш, кисневу підтримку ми ще будемо продовжувати давати. Сьогодні це у нас маленька, але насправді велика перемога, – відзначила головний лікар.

Федорова показала, в яких умовах у відділенні буде перебувати пацієнтка. У палаті-боксі є все необхідне: ліжко, декілька тумбочок, душ, вбиральня та вихід на вулицю.

Я думаю, що нашій Людмилі буде тут дуже комфортно. Сподіваюсь, що вже скоро ми зможемо зняти відео, як ми її виписуємо та проводжаємо. Дай Бог, щоб кожен пацієнт зміг ефективно, навіть із стану вкрай важкого, одужувати, – наголосила Федорова.

Дивіться також: Одиниці людей ходять в масках, – Олександр Сєнкевич про захворюваність в місті

Обурення у головного лікаря викликає той факт, що тільки но пацієнтку перевели у відділення, як у неї в руках опиняється стопка документів. За словами Світлани Федорівни, на всі листи від штабу вона має відповісти та пояснити те, що вона думку штабу робить не так.

Я намагаюсь пояснити, що це не зовсім організаційно вірне рішення. Тому що окрім цих листів, в мене є ще стопки документів, які дійсно важливі і їх треба відпрацювати. Проте наш штаб мені телефонує зранку з погрозами, з претензіями, що я щось саботую. Розумієте, я лікую хворих. Я намагаюсь, щоб наша область вийшла гідно з масою одужавших, з невеликою кількість захворівших людей. І я дуже на це сподіваюсь. Будьте здорові і все буде добре, – повідомила Федорова.

Нагадаємо, у Миколаївській області станом на 10:00, 23 квітня, зареєстровано 103 підтверджених випадків COVID-19. З них медичних працівників – 30.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram