Шмигаль заявив про стабілізацію з COVID-19 в Україні

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив про стабілізацію із поширення COVID-19 в Україні, проте закликав утриматися від масових скупчень людей на травневі свята.

Про це він сказав під час засідання уряду, передає УНІАН.

Наразі ми можемо говорити, що ситуація в Україні стабілізується. Не тільки з точки зору кількості нових випадків, але і з точки зору навантаження на медичну систему. Але те, що ми виходимо із чергової хвилі, не означає, що коронавірус зник. Це точно не означає, що ми можемо повернутися до масових гулянь, вечірок, скупчень людей. Ми маємо залишатися обачними та обережними, – наголосив прем’єр.

Читайте також: Шамрай пояснила, чому управління охорони здоров’я контролює закупівлі медзакладів Миколаєва

Він закликав громадян проявити обачність та обережність у період травневих свят і залишатися ці дні вдома.

Масові скупчення людей на Великдень можуть призвести до нової хвилі коронавірусу, – наголосив прем’єр.

Нагадаємо, Кабінет міністрів продовжить дію карантину в Україні до 30 червня 2021 року.