ФОТО: 24 освіта

Шкарлет підтримує створення нової всеукраїнської студентської спілки

Т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет підтримує ідею створення нової всеукраїнської студентської спілки.

Як передає Укрінформ із посиланням на прес-службу Міністерства освіти і науки, про це йшлося під час онлайн-пресконференції, присвяченій роботі органів студентського самоврядування в закладах вищої освіти.

“Підтримую створення нової всеукраїнської студентської спілки. Моя позиція – налагодити взаємодію з метою консолідації зусиль студентів у реформуванні освітньої системи України та реалізації проєктів, спрямованих на розвиток молоді”, – зазначив Сергій Шкарлет.

Очільник МОН запропонував опрацювати та підписати меморандум між міністерством та всеукраїнською студентською організацією. За його словами, нова платформа створить передумови для міжрегіонального та міжнародного співробітництва здобувачів вищої освіти, які прагнуть обмінюватися досвідом, впроваджувати системні зміни для розбудови потужного молодіжного ком’юніті.

Читайте також: У МОН затвердили правила прийому для навчання у вишах в 2021 році

Окрім того, Сергій Шкарлет висловив впевненість, що нова студентська організація об’єднає заклади вищої освіти незалежно від місця розташування.

“Україна – це не тільки Київ, Львів, Одеса, Дніпро. Не менш потужні заклади вищої освіти з активними студентськими радами, які намагаються відстоювати свої інтереси як найбільш прогресивної частини суспільства, розташовані в Переяслав-Хмельницькому, Острозі, Сумах, Чернігові та інших містах України.

В єдності сила. І студенти є рушійною силою сьогодні, оскільки закладають фундаменти та підвалини демократії й подальшого розвитку країни”, – зазначив Сергій Шкарлет.

Раніше урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко повідомляла, що питання протидії булінгу має бути включене у стратегію розвитку і вищої, і професійно-технічної освіти.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram