Олександр Трайтлі / Фото: Миколаївська ОДА

Щоденна динаміка захворювання COVID-19 в області є нестабільною, – Миколаївська ОДА

20 жовтня, заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі під час онлайн-брифінгу поінформував громадян про ситуацію із захворюваністю на COVID-19 у Миколаївській області.

Про це інформує прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

На початку Олександр Трайтлі зазначив, що динаміка щоденної захворюваності на COVID-19 залишається непрогнозованою та нестабільною і коливається від 250 випадків захворюваності на день до 130 випадків. За його словами такі показники свідчать про те, що поки що немає позитивної динаміки по зниженню рівня захворюваності. 

Лідерами по динаміці захворюваності на COVID-19 залишається місто Миколаїв, Первомайськ і прилеглі до м. Миколаєва райони – Миколаївський та Вітовський, – повідомив він.

Дивіться також: В Україні з’являться нові безкоштовні експрес-тести на коронавірус, – Віктор Ляшко

Заступник голови Миколаївської ОДА розповів, що спостерігається погіршення динаміки захворюваності серед дітей та персоналу у закладах освіти Миколаївської області.

Хоча, ще на минулому тижні ми закликали керівників на місцях розпочати канікулярний період з 15 по 30 жовтня або перейти на дистанційну форму навчання. Але, на жаль, дуже мало керівників на місцях, саме органів місцевого самоврядування, дослухалися до нашої пропозиції, – звернув увагу Олександр Трайтлі. 

Нагадаємо, станом на 18 жовтня в Миколаївській міській лікарні №1 зайняті всі 150 ліжок, призначених для хворих коронавірусом COVID-19.

Як відомо, зміни слуху можуть свідчити про зараження коронавірусною інфекцією, заявили вчені з Університетського коледжу Лондона і Королівського національного комітету.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram