ШАМРАЙ: Основне – це виявлення пацієнтів, їхня ізоляція та лікування

Начальниця управління охорони здоров’я Ірина Шамрай розповіла про готовність відомства до епідемії коронавірусу, скільки апаратів штучної вентиляції дихання у Миколаєві, чи потрібна маска здоровій людині та скільки людей обстежили на коронавірус у місті.

За словами начальниці управління охорони здоров’я Ірини Шамрай, відомі результати нещодавно обстежених пацієнтів.

Обмежувальні заходи, введені у Миколаєві на минулому тижні, уже мають позитивний результат. Завдяки ним уже знизився відсоток тих, хто хворіє на грип та ГРВІ.

Окремо Ірина Шамрай наголосила на тому, що медична маска здоровій людині не потрібна.

Дивіться також: Миколаївська міська рада спрямувала понад 45 мільйонів гривень для запобігання поширення коронавірусу

Апарати штучної вентиляції легенів – питання, яке хвилює миколаївців.

Про розподіл коштів, які нещодавно міська рада виділила на сесії на потреби медичних установ, Ірина Шамрай заявила наступне:

«Ті кошти, які були направлені нам на сесії міської ради ми сьогодні уже направили на закупку обладнання для того ,щоб ми тут на місці діагностували коронавірус шляхом полімеразної ланцюгової реакції. У нас є вірусологічний відділ у баклабораторії, куди ми поставимо це обладнання і будемо застосовувати для жителів міста у яких є підозра, проводити це тут. Тому що сьогодні основне – це виявлення цих пацієнті, їхня ізоляція, лікування».

У той же час Міністерство охорони здоров’я закликає: залишайтеся вдома та дбайте про свою безпеку, щоб усі скоріше могли повернутися до нормального ритму життя.

Нагадаємо, 7 підозр на коронавірус у Миколаївській області не підтвердилось.

Раніше повідомлялось, в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міськради відкрили гарячу лінію для хворих на коронавірус. 

 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram