«Динамо» і «Шахтар» вийшли в 1/8 фіналу Ліги Європи

Українські футбольні команди «Шахтар» і «Динамо» виходять в 1/8 фіналу Ліги Європи. 25 лютого донецький клуб обіграв ізраїльський «Маккабі», а київська команда здобула перемогу над бельгійським «Брюгге».

Так, київський клуб «Динамо» з мінімальним рахунком переграв в Бельгії місцевий «Брюгге»: на 83-й хвилині гол матчу оформив Віталій Буяльський.

Так, «Динамо» у першому матчі з «Брюгге» у Києві зіграло у нічию ㅡ 1:1. У грі-відповіді в Бельгії кияни з мінімальним рахунком перемогли суперника: на 83-й хвилині гол матчу оформив Віталій Буяльський. За результатами двох матчів українська команда виходять в 1/8 фіналу Ліги Європи.

Донецький «Шахтар» проводив матч в Києві, де виграв у ізраїльського «Маккабі» з рахунком 1:0. Попередній матч у Тель-Авіві закінчився з рахунком 2:0 також на користь «гірників».

Вже 26 лютого «Шахтар» і «Динамо» дізнаються своїх суперників: жеребкування 1/8 фіналу відбудеться в штаб-квартирі УЄФА в Ньоні (Швейцарія). Перші поєдинки заплановані на 11 березня, а матч-відповідь ㅡ на 18 березня.

Нагадаємо, біатлоністки збірної України стали бронзовими призерками в естафетній гонці чемпіонату світу у Поклюці (Словенія).

Як відомо, З 10 по 12 лютого в місті Суми пройшов Чемпіонату України з легкої атлетики. За результатами змагань збірна Миколаївської області з легкої атлетики здобула 7 нагород.