Жіноча збірна України з біатлону. Фото: Getty Images

Україна здобула “бронзу” в естафеті чемпіонату світу з біатлону

Біатлоністки збірної України стали у суботу бронзовими призерками в естафетній гонці чемпіонату світу у Поклюці (Словенія).

Наша команда у складі Анастасії Меркушиної, Юлії Джими, Дар’ї Блашко та Олени Підгрушної мала 9,2 секунди відставання і використала 7 додаткових патронів на вогневих рубежах, передає Укрінформ.

“Золото” виграли норвежки (Інгрід Тандревольд, Тіріль Екгофф, Ида Лієн, Марте Ройзланд), які показали час 1 годину 10 хвилин 39 секунд (11 додаткових патронів).

“Срібло” в команди Німеччини (+8,8; 5). Загалом на старт вийшли 23 команди. Для України ця нагорода поки єдина за весь івент у Словенії.

Світова першість у Поклюці завершиться сьогодні двома гонками – чоловічим та жіночим мас-стартами.

Нагадаємо, що миколаївські велосипедисти отримали 42 медалі на чемпіонаті України. У доробку спортсменів – 17 золотих медалей, 13 срібних та 13 бронзових.

Крім того, у січні міжнародний гросмейстер з Миколаєва Олександр Зубов посів третє місце на традиційному онлайн-турнірі Titled Tuesday Blitz.