Сєнкевич перевірив роботи з планового обрізання кущів

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич особисто перевірив проведення робіт з планового обрізання кущів та порослі дерев поблизу ЗОШ №51, що знаходиться по провулку Парусний.

Упродовж декількох днів ведуться роботи з метою попередження аварійних ситуацій на дорозі через обмежену видимість для водіїв, повідомляє прес-центр Адміністрації Центрального району м. Миколаєва. Дані роботи ведуться підрядним підприємством ТОВ “Укрбіорост”.

Фото: Адміністрація Центрального району

Особисто перевірити виконання апаратного доручення на замовлення Центрального району сьогодні прибув міський голова Олександр Сєнкевич. Підрізання форма кущів та порослих дерев відбувається для зменшення кількості надзвичайних ситуацій під час руху автомобілів на даному участку дороги.

Нагадаємо, що комунальне спеціалізоване монтажно-експлуатаційне підприємство (КСМЕП), яке займається утриманням технічних засобів регулювання дорожнім рухом, оновлює дорожню розмітку, ремонтує світлофори та замінює дорожні знаки. Також у 2020 році планується ремонт 71,5 км дороги “Дніпро-Миколаїв”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram