Сенат Франції підтримав продовження надзвичайного стану до 10 липня

Сенат Франції, верхня палата парламенту, проголосував у ніч з вівторка на середу за продовження надзвичайного стану в галузі охорони здоров’я до 10 липня. Голосування пройшло 6 травня, у ніч проти середи.

Про це повідомляє Укрінформ.

Станом на 5 травня у Франції було підтверджено 132 967 випадків інфікування коронавірусом; 25 531 людина померла; 3 430 пацієнтів залишаються в реанімації; 52 736 пацієнтів одужали.

У Франції перший етап карантину триватиме до 11 травня. Далі, згідно з національною стратегією виходу з карантину, його у полегшеному режимі буде продовжено до 2 червня.

Дивіться також: Підсумки вівторка, 5-го травня від міського голови Олександра Сєнкевича

Після 11 травня поступово відновлять роботу школи і магазини, будуть дозволені публічні заходи за присутності не більше 10 людей. На церемонії поховань можуть збиратися до 20 осіб.

На сьогодні громадяни зобов’язані перебувати на «домашньому» карантині і залишати домівки лише за нагальних потреб. На кожен вихід потрібно особисто заповнювати спеціальний паперовий сертифікат або активізувати онлайн QR-код із зазначенням персональних даних, адреси перебування під час карантину, дати і часу залишення місця проживання.

За порушення режиму передбачено штраф у 135 євро, який може сягати до 4 тисяч євро у разі фіксування більш як чотирьох порушень на місяць, або позбавлення волі на строк до шести місяців.

Нагадаємо, карантин в Україні продовжили до 22 травня. Проте, з 11 травня розпочнеться зняття перших обмежень і перехід до концепції адаптивного карантину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram