СБУ проводить обшук у Центрі Довженка

Служба безпеки України та поліція проводять обшук у Національному центрі Олександра Довженка. Вилучають документи.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав генеральний директор Центру Іван Козленко.

Обшуки пов’язані з результатами ревізії Держаудитслужби. Вона виявила низку порушень у роботі Центру і склала акт. За актом порушень Нацполіція відкрила кримінальне провадження. Результати перевірки Центр оскаржує у суді.

Ми низку цих так званих порушень, які нам інкримінують, оскаржуємо у суді. На нашу думку, на період оскарження у суді, ці питання вважаються не чинними. Однак ДАСУ вирішила залучити поліцію, яка відкрила кримінальне провадження з цих порушень, які оскаржуються у суді й законність яких ми не визнаємо. Зокрема, це питання моєї зарплати, земельної ділянки, оренди…це давні питання.Наприклад, питання оренди тягнеться ще з 1994-1998 років, – прокоментував Іван Козленко в інтерв’ю для “Громадського Радіо”.

У Службі безпеки України обшуки наразі не коментують.

Раніше стало відомо, що Національний центр Олександра Довженка оголосив про неплатоспроможність. У 2020-му році установа не отримала планового державного фінансування.

Із кінця травня Центр не може сплачувати обов’язкові податки та зобов’язання за договорами. Також працівники Центру досі не отримали зарплату за січень та лютий – бюджетними коштами покривається 70% заробітного фонду центру.

28 травня гендиректор Центру Іван Козленко написав заяву на звільнення.

Нагадуємо, за період дії в Україні карантинних обмежень СБУ викрила 370 розповсюджувачів фейків про карантин і пандемію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram