Syringes containing the Pfizer-BioNTech COVID-19 vaccine sit in a tray in a vaccination room at St. Joseph Hospital in Orange, Calif., Thursday, Jan. 7, 2021. (AP Photo/Jae C. Hong)

СБУ порушила справу через незаконне ввезення в Україну нібито вакцини від коронавірусу

Служба безпеки має інформацію про контрабанду в Україну і зберігання отруйних речовин під виглядом вакцини від коронавірусу виробництва Pfizer / BioNTech. У зв’язку з цим у відомстві почали кримінальне провадження.

1035 кг героїну на понад 2,3 млрд грн: СБУ викрила масштабну партію наркотиків За результатами тривалої багатоходової…

Опубликовано Служба безпеки України Вторник, 5 января 2021 г.

Про це повідомляє «Суспільне» посилаючись на прес-службу СБУ.

Станом на зараз відомо, що група осіб, за попередньою змовою, в порушення встановлених правил, придбали, перевозили, зберігали та відпускають отруйні чи сильнодіючі лікарські засоби під виглядом вакцини від вірусу COVID-19 виробництва компанії Pfizer, – повідомили у спецслужбі.

Розслідуванням перевіряються обставини застосування цих засобів, вакцинації окремих громадян як в медичних закладах, так і за їх межами

Відомості за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст. 321 КК України внесено в Єдиний реєстр досудового розслідування 06 січня 2021 року.

Нагадаємо, 7-го січня, президент Володимир Зеленський доручив Службі безпеки України та іншим правоохоронним органам негайно перевірити інформацію про нібито ввезення в Україну контрабандою вакцини від коронавірусу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram