САД Миколаївщини відзвітувала про ямковий ремонт на київському та одеському шосе

На автошляхах Миколаївської області Н-24 Благовіщенське-Миколаїв та М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ дорожники ліквідували глибокі аварійні ями.

Про це йдеться у повідомленні Служби автомобільних доріг Миколаївської області.

У обласному «Автодорі» також розповіли розповіли, що дрібні пошкодження на дорожньому покритті усуваються за допомогою пневмо-струменевої технології.

Швидкий і якісний ремонт пошкоджених ділянок дороги виконується без виконання додаткових підготовчих робіт і розламування дорожнього полотна. Рух можна відновлювати відразу після закінчення ремонту. Все це значно спрощує та прискорює весь технологічний процес, – відзначили переваги технології в САД.

Фото: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області
Фото: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

Нагадаємо, Владислав Невеселий звільнився зі Служби автодоріг Миколаївської області, де обіймав посаду заступника глави відомства.

Раніше повідомлялось, у Службі автодоріг Миколаївщини поскаржилася на забруднені сміттям узбіччя.

Як відомо, у Миколаївській області за програмою Президента «Велике будівництво» розпочався ремонт ділянки траси Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв протяжністю 8 км.