Фото: Nikvesti.com

Рух на Варварівському мосту розблоковано

22 вересня, кілька десятків працівників державного підприємства «Степове» декілька годин блокували рух на Варварівському мосту.

Близько 14:20 до протестувальників приїхав Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич, повідомляє інформаційне видання “НикВести”.

За словами працівників, вони вийшли мітингувати сьогодні тому, що колишній директор підприємства Володимир теника привіз на поля держпідприємства комбайни і почав збір соняшнику.

На місце також прибули представники поліції.

За словами працівників, вони вийшли мітингувати сьогодні тому, що колишній директор підприємства Володимир Теник привіз на поля держпідприємства комбайни і почав збір соняшнику.

Фото: Nikvesti.com

Завтра учасники протесту планують поїхати на Широкий Лан і влаштовуватимуть акцію для президента. Сьогодні ж вони готові мітингувати до ночі, поки не дочекаються приїзду представників влади.

Ми приносимо вибачення за те, що створили незручності. Але нас ніхто не чує. Нас б’ють, душать і грабують, але нікому до цього немає діла. Сьогодні о 4 годині ранку комбайни Теника почали збір насіння. Селяни стали йти на поля і блокувати техніку. Охорона Теника почала бити і душити наших співробітників, а в цей час поліція бездіяла. Ми вирішили поїхати у місто і влаштовувати таку акцію, – розповіла співробітниця підприємства Ольга.

Фото: Nikvesti.com

Вона також зазначила, що вони хотіли своїми силами прибрати 230 гектар соняшнику, котрі зостались. Але Володимир Теник не дає їм цього зробити. Вони звинуватили його в тому, що він вкрав урожай зернових, більшу частину врожаю насіння і лишив підприємство ні з чим. Працівники держпідприємства також звинувачують поліцію у тому, що вона «підіграє» Володимиру Тенику і не дає їм збирати їх урожай.

У свою чергу, заступник начальника обласного управління поліції полковник Сергій Прудченко пообіцяв мітингувальникам, що поліція на найближчий час заблокує роботи на спірних полях, поки це питання не буде обговорено з Президентом Володимиром Зеленським.

На цьому акція протесту закінчилася, працівники ДП сіли в автобус і поїхали.

Фото: Nikvesti.com

Відзначимо, що перекриття руху транспорту на цій ділянці стало причиною затору на Варварівському мосту, вулицях Нікольська, Пушкінська, Інгульському мосту і у мікрорайоні Соляні.

Нагадаємо, у вівторок, 22 вересня, в Миколаєві на вулиці Велика Морська в районі виїзду на Варварівський міст працівники ДП ​​«Степове» перекрили рух транспорту, через що в місті утворився затор.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram