Фото: Novosti-n.org

Працівники «Степового» перекрили дорогу біля Варварівського моста

У вівторок, 22 вересня, в Миколаєві на вулиці Велика Морська в районі виїзду на Варварівський міст близько 20 працівників ДП ​​«Степове» перекрили рух транспорту, через що в місті утворився затор.

Про це повідомляє видання «Новини-N».

Близько 50 осіб ходять по пішохідному переходу в районі військової частини перед мостом. В руках вони тримають плакати: «Вимагаємо справедливого рішення», «Распаюйте нашу землю», «ДПП «Степове у біді – невідомі збирають наш урожай» та інші, – йдеться в повідомленні.

Фото: Novosti-n.org

На місці працюють співробітники поліції. Транспорт може проїхати тільки під Варварівським мостом, проте це ускладнено проведеними роботами по прокладці дюкера у Варварівку. Водії повідомляють про величезні пробки.

Варто зазначити, що станом на 11:18 пробка по вулиці Нікольській розтягнулася вже до вулиці Садової. Також автомобільна пробка утворилася на проспекті Героїв України. Через пробки по вулиці Нікольсікій деякі автомобілі їдуть по тротуару.

Фото: News.pn

Нагадаємо, на чотирьох шахтах ПАТ “Криворізький залізорудний комбінат” відбувся страйк гірників, що вимагали підвищення заробітної платні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram