Розпустити Миколаївську обласну раду, після перемоги України піти на перевибори, а по завершенню реформи децентралізації передати всі повноваження громадам. Таку думку висловив депутат облради Олександр Мосін у студії телеканалу «МАРТ» щодо свого бачення роботи органу місцевого самоврядування.
Про це заявив депутат від фракції «Пропозиція» Олександр Мосін у програмі «Нові Правила» на телеканалі «МАРТ».
Ми маємо піти на вибори після перемоги тільки для того, щоб завершити реформу децентралізації і передати повноваження, які зараз має обласна рада, до територіальної громади і на забути про цей орган, — каже Олександр Мосін
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:




