Фото: Анастасія Рожинська

Розпочалися зйомки фільму «Я, Ніна» про онкохворих

Розпочалися зйомки фільму «Я, Ніна», що має змінити ставлення до онкохворих.

Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

Фільмування картини “Я, Ніна” режисерки Марисі Нікітюк, заснованої на реальних подіях із життя відомої телеведучої та журналістки Яніни Соколової та інших онкопацієнтів, які стали прототипами головних героїв картини, розпочалось. Картина, що створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно, має на меті змінити ставлення українського соціуму до онкохворих людей, а хворих на рак до самих себе.

Стрічка складатиметься з двох частин: художньої, де поєднано декілька драматичних історій, та документальної. Впродовж року сценаристка та режисерка фільму Марися Нікітюк збирала та обробляла десятки інтерв’ю онкопацієнтів та їх родичів, онкопсихологів та лікарів: у стрічці будуть грати шість головних героїв, кожен з яких має один, а подекуди й два прототипи.

Фільм “Я, Ніна” – перш за все, про необхідність підтримки найближчих людей, про силу надії та дружби під час нелегкої боротьби з раком, про бажання жити попри все і проживати кожен день свого життя наповнено, зі змістом. Завданням картини є надихнути як хворих на рак, так і абсолютно здорових людей на розуміння, що кожен день життя варто проживати як останній, сповнений надії.

Фото: Анастасія Рожинська

Оператором-постановником стрічки є Сергій Михальчук, художниця-поставновниця – Марія Шуб, продюсерка фільму – Олеся Корженевська. Кінопроєкт стрічки “Я, Ніна” став одним із переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно, стрічка створюється кінокомпаніями ТОВ “Яніна Соколова Продакшн” та DREAM HUNTERS PRODUCTION.

Нагадаємо, що “Рік боротьби проти раку”, – Верховна Рада погодила медичний проєкт.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram