Російські окупанти обстріляли гаражний кооператив: знищили приватне майно та десяток автівок

У середу, 29 червня, армійці РФ влучили ракетою в гаражний кооператив. Як наслідок – зруйновано чимало приватного майна і автівок.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Гаражний кооператив в одному зі спальних районів Миколаєва став черговою мішенню для армійців РФ під час сьогоднішнього обстрілу. У результаті влучання ворожого снаряду знищено до десяти гаражів. Ще кілька десятків пошкоджено або частково зруйновано.

Сергій — власник двох гаражів, в одному тримав свою автівку, а в іншому лишав машину його знайомий. Ані транспорту, ані гаражів тепер немає – нині це просто гора обгорілого металу. Про кількість збитків навіть боїться думати.

Сергій

А от Віктор на власні очі бачив момент влучання ворожої ракети. Розповідає, коли в бік кооперативу поїхали пожежні машини, одразу збагнув, куди саме прилетіло. Вибух знищив його машину. Щоб купити автівку, чоловік збирав гроші до виходу на пенсію.  

Влучило прямо всередину мого гаражу. «Opel Vivaro» — гарна машина була, дай Бог їй здоров’я, проте на жаль, її вже нема. Вийшов на пенсію, все життя працював на неї, хотів порибалити сьогодні, однак таке сталося. Гараж — все, теж вже немає, — зітхає чоловік.

Дивіться також: У Миколаєві російські загарбники обстріляли меморіал
пам’яті радянськими воїнам

Віктор

Його сусід через гараж Сергій зазначає, на території кооперативу немає жодного військового чи стратегічного об’єкту, тому атака на це місце є черговим обстрілом мирного приватного району. 

Жертв внаслідок удару, на щастя, вдалося уникнути. Також внаслідок атаки знищено голубник, який розташовувався в одному з гаражів. 

Нагадаємо, у вівторок зранку, 28 червня, російські військові випустили на Миколаїв 11 ракет. Частину з них змогли збити сили протиповітряної оборони. Вибухи було чути в різних районах міста, внаслідок ворожої атаки сильно постраждав Центральний міський стадіон.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram