Олексій Навальний / Фото: Glavred.info

Російський суд взяв Навального під варту на 30 діб

У Росії суд взяв під варту на 30 діб опозиціонера Олексія Навального, якого напередодні затримали в аеропорту «Шеремєтьєво» після повернення з Німеччини.

Про це повідомив адвокат Вадим Кобзєв.

Засідання суду відбулось у відділку поліції, де Навальний провів минулу ніч. Адвокатів до нього допустили за хвилину до засідання, а повістки їм не дали.

Як пише «Новая газета», взяти від варту Навального суд попросила Федеральна служба виконання покарань Росії — до розгляду питання про заміну йому покарання з умовного на реальний.

Сам Навальний назвав те, що відбувається у відділі поліції, свавіллям, передає видання. Він назвав це «найвищим ступенем беззаконня».

Чому засідання Хімкінського суду відбувається в поліції? Я не розумію. Чому нікого не повідомили? Чому не дали жодної повістки? Я багато бачив насмішок над правосуддям, але дід в бункері настільки боїться, що просто демонстративно розірвали й викинули на смітник КПК, — заявив він.

Нагадаємо, напередодні російський опозиціонер Олексій Навальний повернувся в Росію, літак приземлився в аеропорту Шереметьєво. На паспортному контролі співробітники поліції затримали політика.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram