Фото: з відкритих джерел

Росія планує виділити на утримання окупованого Донбасу понад 900 млрд рублів

Росія планує у 2022-2024 роках виділити на соціально-економічні потреби окупованої частини Донбасу понад 900 мільярдів рублів. Це приблизно 330 мільярдів гривень.

Про це повідомляють журналісти«Радіо Свобода» з посиланням на російську «Програму пришвидшеного соціально-економічного розвитку територій на 2022–2024 роки». Її журналістам передали представники української розвідки.

Документ свідчить, що російський уряд хоче збільшити рівень доходів жителів окупованої території Донбасу. Донецьк і Луганськ там називають «територія 1» і «територія 2» відповідно.

За даними документу, на території окупованого Донбасу живуть 2,9 мільйона людей. З них 38% – пенсіонери. Середня заробітна плата на цій території становить 15 тисяч рублів (5,5 тисячі гривень) – це на 20 тисяч рублів менше, ніж у сусідній Ростовській області.

Як повідомляють джерела «Радіо Свобода», Москва хоче збільшити доходи населення окупованої території Донбасу до показників Ростовської області 2019 року. 

Саме для цього Кремль і планує виділити 900 мільярдів рублів. Видатки на військове утримання «ДНР» та «ЛНР» фінансують окремо.

Нагадаємо, Росія вивозить з анексованого Криму артефакти та привласнила понад 4 тисячі пам’яток.

Раніше повідомлялося, у незаконному ув’язненні в РФ і на окупованих територіях перебуває 421 українець.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram