Фото: Reuters

РНБО запровадила санкції проти Віктора Медведчука та його дружини

Рада національної безпеки та оборони (РНБО) запровадила санкції проти кума Володимира Путіна, одного з лідерів політичної партії «Опозиційна платформа — за життя» Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

Про це на брифінгу заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

Санкції вводяться на все майно, яке є в підпорядкуванні у пана Медведчука, — сказав він.

Секретар РНБО уточнив, що санкції запроваджені через фінансування тероризму на найближчі три роки.

Крім того, він зазначив, що детальніше про те, які саме санкції запроваджені проти Медведчука та Оксани Марченко можна буде дізнатися з відповідного указу президента, який з’явиться незабаром.

Водночас Данілов заспокоїв журналістку, яка запитала, чи працюватиме телеканал «1+1», бо його часткою володіє Оксана Марченко. Він зазначив, що канал продовжить працювати, просто частка дружини Медведчука буде під арештом — її не можна продати, не можна нею користуватися, закладати.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 2 лютого 2021 року про застосування санкцій проти нардепа Тараса Козака та телеканалів кума Путіна Віктора Медведчука – “112 Україна”, NewsOne, ZIK.

Також пізніше стало відомо, у фракції «Опозиційна платформа – За життя» заявили, що ініціюють процедуру імпічменту президента Володимира Зеленського.

Також повідомлялось, міністерство культури та інформаційної політики направить до компанії YouTube прохання закрити сторінки телеканалів NewsOne, ZIK та “112 Україна”, щодо яких від 2 лютого накладені санкції терміном на п’ять років.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram