Фото: російські ЗМІ

РНБО ввела санкції проти російської мережі супермаркетів «MERE»

Рада національної безпеки і оборони затвердила санкції проти російської компанії «MERE». Останній супермаркет мережі в Україні буде закритий.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов під час брифінгу за підсумками засідання, 15 жовтня.

За його словами, російська компанія піде з України. Останній магазин MERE, як уточнив секретар РНБО, залишився і до сих пір працює в Білій Церкві.

Застосовано санкції відносно компанії MERE. Вона після засідання РНБО не зможе працювати на території нашої країни, — сказав Олексій Данілов.

На уточнюючі питання про закриття супермаркетів, Олексій Данілов додав, що «вони працюють в Криму, і саме тому потрапили під санкції».

Раніше Олексій Данілов дорікнув міському голові Олександру Сєнкевичу в тому, що в Миколаєві нібито працює магазин російської мережі «MERE». Хоча на момент заяви секретаря РНБО супермаркет вже не працював.

Нагадаємо, влітку секретар РНБО закликав міську владу Миколаєва не допустити відкриття в місті супермаркету російської мережі «MERE». Він підкреслив, що якщо влада на місцях будуть давати преференції російському бізнесу, то до них «швидко будуть застосовані заходи».

Пізніше стало відомо, що Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич коментував заяву Олексія Данілова зазначив, що не розуміє, яким чином місцева влада може заборонити роботу магазину.

У свою чергу Олексій Данілов назвав «дивною» позицію мера Миколаєва Олександра Сєнкевича і закликав його до відповідальності.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram