Скріншот з відео

Олександр Сєнкевич відповів на вимогу РНБО не допустити відкриття російського магазина

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич відповів на заяву секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова про неприпустимість відкриття в місті супермаркету російської мережі «Mere».

Мер Миколаєва Олександр Сенкевич зазначив, що не розуміє, яким чином місцева влада в особі голови і міськради може заборонити роботу магазину, передає видання «НикВести».

Відверто кажучи, я коли прочитав цю новину, був трохи здивований. Наскільки я розумію, наша держава рухається в напрямку дерегуляції бізнесу та всіх економічних відносин в нашій країні. В даному конкретному випадку, я не розумію, де міський голова і депутати міської ради в процесі, який називається «відкриття магазину». Є українська юридична особа, є площі, тобто об’єкт нерухомості, зареєстрований на українську особу. Напевно, міський голова разом з усім міською радою ніяк не може вплинути на роботу даного закладу, ні на його відкриття, ні на його контроль, – сказав Олександр Сєнкевич.

Він зазначив, що для цього є профільні органи державної виконавчої влади, зокрема: ДАБІ, прокуратура, податкова, Держспоживслужба.

Та все ж Олександр Сєнкевич також висловив надію на те, що органи місцевого самоврядування все ж отримають такі повноваження після того, як буде завершено процес децентралізації.

Для того, щоб видавати будь-яку заборона або контроль такої діяльності, потрібно мати повноваження. Я дуже сподіваюся, що найближчим часом завершиться повноцінно процес децентралізації й ми отримаємо всі необхідні інструменти на місцевому рівні для того, щоб подібні ситуації вирішувати. З іншого боку, сьогодні є величезна кількість правоохоронних органів, які створені та можуть цим займатися, не привертаючи до цього міську виконавчу владу, – сказав міський голова Миколаєва.

Нагадаємо, секретар РНБО Олексій Данілов закликав міську владу Миколаєва не допустити відкриття в Миколаєві супермаркету російської мережі «Mere».

Раніше видання «Ліга.net» повідомило, що до кінця червня 2021 року мережа «Mere» (прим.ред. — проект власників російської мережі «Світлофор»). Хоче відновити роботу крамниці в Миколаєві, що була закрита у 2020 році.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031