З суботи, 1 травня, рятувальники Миколаївської області чергують у посиленому варіанті несення служби для забезпечення пожежної і техногенної безпеки в період травневих свят.
Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в Миколаївській області.
Для оперативного реагування на пожежі, надзвичайні події та ситуації переведені в підвищену готовність рятувальники, пожежники та спецтехніка.
Цілодобово на чергуванні в підрозділах ДСНС перебувати 221 осіб і 90 одиниць техніки, ще 193 рятувальники та 86 одиниць техніки в резерві.
Нагадаємо, у Великодню ніч в храмах Миколаєва пройшли церковні богослужіння. Віряни були в захисних масках, обійшлося без натовпу.
Як відомо, починаючи з суботи, 1 травня, в Миколаївській області перестають діяти жорсткі карантинні обмеження.




