Результати першого екзит-пола будуть оголошені в ефірі “Битви за місто”

Увечері, 22 листопада, відбудеться прямий ефір політичного ток-шоу «Битва за місто» про підсумки другого туру виборів Миколаївського міського голови.

Під час ефіру будуть оголошені результати екзит-пол по виборах мера Миколаєва, який проводиться на замовлення видання “НикВести“.

Програма розпочнеться о 19:30, за півгодини до закриття виборчих дільниць. Подивитися можна в ефірі ТРК «МАРТ», YouTube-канала “НикВести”, а також телеканала «НІС-ТВ».

Учасниками програми будуть кандидати в мери, політики, лідери партій, журналісти, спостерігачі і політичні експерти.

Після виборів завжди цікаво обговорити, як їх результати вплинуть на майбутнє міста, яким стане наш регіон через п’ять років нової каденції місцевих рад. Цього разу ми проводимо власний екзит-пол, і відразу ж після закриття виборчих дільниць зможемо оголосити його результати і обговорити їх в студії, – розповів ведучий політичного ток-шоу і головний редактор видання «НикВести» Олег Деренюга.

Редакція телеканалу «МАРТ» запрошує долучатись до перегляду прямого ефіру програми “Битва за місто”.

Нагадаємо, у неділю, 22 листопада, проходить другий тур виборів мера в 11 містах, зокрема у Дніпрі, Нікополі, Слов’янську, Ужгороді, Бердянську, Дрогобичі, Миколаєві, Черкасах, Львові, Полтаві та Рівному.

Раніше повідомлялось, 22 листопада, о 08:00 всі виборчі дільниці в Миколаєві відкрилися вчасно і без порушення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram