За всю історію спостережень температура на Миколаївщині не перевищувала 41 градуса за Цельсієм, однак зараз регіон наближається до цієї позначки. Скільки ще триватиме спека та чи варто чекати на зниження температури найближчим часом розповіли в обласному гідрометцентрі.
Детальніше дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».
Спека у Миколаєві не відступає вже декілька днів, а жителі міста змушені шукати порятунок від сонячного проміння у тіні дерев. Для нашого регіону висока температура влітку є звичним явищем, пояснюють у Миколаївському обласному гідрометеорологічному центрі.
За всю історію спостережень, температура повітря на Миколаївщині не перевищувала 41 градуса за Цельсієм. Однак зараз регіон вже наближається до цієї позначки.
Зазвичай у гідрометцентрі формують короткострокові прогнози, однак за словами фахівців, вже зараз видно, що протягом найближчих 15 днів значного зниження температури чи опадів чекати не варто.
Крім того, тенденція з підвищенням середньодобової температури повітря прослідковується протягом усього року. Тож і нинішні температурні показники наближаються до перевищення норми для нашого регіону.
Однак вже зараз прогнозувати якою буде наступна зима — неможливо, додають синоптики. Тож не варто зважати на гучні заяви щодо цього.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти:




