Окупанти поцілили по приватним підприємствам.
Сьогодні зранку російські окупанти запустили по місту 6 ракет С-300. Поцілили по житлових будинках та приватних підприємствах. На щастя, обійшлось без жертв.











Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти:




