Гральний бізнес. Фото - Pixabay

Раді пропонують усунути протиріччя у законі про гральний бізнес

Законопроєкт зареєстрував Голова підкомітету з питань організації та оподаткування грального бізнесу Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Олег Марусяк.

Текст законопроєкту і супровідні документи оприлюднено на сайті Верховної Ради 11 листопада, пише Укрінформ.

“Метою ухвалення цього законопроєкту є виправлення існуючих технічних помилок та вирішення існуючих протиріч в тесті Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», що дозволить утворити Комісію з регулювання азартних ігор в Україні, запустити процес видачі ліцензій для організації та проведення азартних ігор в Україні та вдосконалити існуюче регулювання”, – йдеться в пояснювальній записці.

Автор зауважує, що ухвалений закон “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор” містить ряд технічних помилок, положень, що не узгоджуються між собою та утворюють колізії. В подальшому наявність існуючих колізій може призвести до настання негативних правових наслідків щодо функціонування Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.

Читайте також: Якщо це існує нелегально, то це варто легалізувати, – Олександр Сєнкевич щодо грального бізнесу

Крім того, подібні суперечності, неоднозначні положення, технічні помилки можуть призвести до різного трактування закону, що, у свою чергу, може призвести до не однакового його застосування.

Нагадаємо, що 11 серпня глава держави Володимир Зеленський підписав закон про легалізацію грального бізнесу.

У той же час, очільник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія не виключав, що президента можуть попросити ветувати закон і перевести у парламент з пропозиціями глави держави, оскільки в ньому зараз існує кілька технічних розбіжностей.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram