Рада призначила Ляшка міністром охорони здоров’я України

Верховна Рада України призначила заступника міністра охорони здоров’я – головного санітарного лікаря Віктора Ляшка міністром охорони здоров’я.

За це рішення проголосували 262 народних депутати із 377, зареєстрованих в сесійній залі, повідомляє УНІАН.

Проти проголосували 17 депутатів, утримались – 73, не голосували – 25.

Від “Слуги народу” “за” проголосували 224 депутати, від групи “Партія “За майбутнє” – 15, від групи “Довіра” – 18, від позафракційних – 5.

Всі інші фракції – “Опозиційна платформа – за життя”, “Європейська солідарність”, “Батьківщина” та “Голос” – не дали жодного голосу за підтримку цього рішення.

Нагадаємо, Віктор Ляшко пообіцяв, що у разі призначення він протягом літа забезпечить вакцинацію від COVID-19 5 млн українців. 

Раніше повідомлялось, Верховна Рада звільнила міністра охорони здоров’я Максима Степанова.