Кандидат на посаду міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко пообіцяв, що у разі призначення він протягом літа забезпечить вакцинацію від COVID-19 5 млн українців.
Про це Ляшко заявив на засіданні парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, повідомляє ТСН.ua.
В літній період обіцяю провести 10 млн щеплень, тобто вакцинують 5 млн українців. Але це як мінімум і гарантовано, — сказав кандидат на посаду очільника МОЗ.
Нагадаємо, Верховна Рада звільнила міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Рішення під час позачергового засідання парламенту 18 травня підтримали 292 нардепи.




