Фото: Каріна Олійник.

Рада Ліг ПФЛ прийняла рішення про догравання сезону у Першій Лізі

Рада Ліг ПФЛ прийняла рішення про догравання сезону у Першій Лізі. Таким чином, МФК Миколаїв має усі шанси продовжити боротьбу у чемпіонаті Першої ліги. Попередньо відновлення сезону заплановане на 23 червня. Тепер ухвалення рішення щодо продовження чемпіонату має затвердити Виконком УАФ.

Про це ТРК МАРТ стало відомо із власних джерел у Професійній Футбольній Лізі.

На минулому засіданні Ради від 25 травня клуби проголосували за дострокове припинення сезону у Другій та Першій Лігах. Проте ряд керівників команд з Першої Ліги, серед яких – Інгулець, Рух та Металіст-1925 – підняли справжній бунт у ЗМІ, вимагаючи зміну рішення на догравання сезону.

Центральний міський стадіон в умовах послаблення карантину відчинив свої ворота для спортсменів

Сьогодні відбулось легітимне засідання клубів Першої Ліги, на який прибули представники 10 із 16 клубів. Фінальним рішенням стало догравання сезону у Першій Лізі за повноцінним регламентом. Відзначимо, що голоси клубів розділились – 6 проголосувало “за”, а МФК Миколаїв та ще три клуби – “проти”. Також свій голос “за” продовження повноцінного чемпіонату віддав і президент ПФЛ Сергій Макаров.

Окремо слід зазначити, що у разі відмови участі у матчах Першої ліги, що залишились, участь клубів ПФЛ у сезоні буде припинено після двох неявок на матч. До УПЛ вийдуть три кращі команди Першої ліги, на пониження відправиться один колектив.

Уряд послабив карантин для проведення спортивних змагань та ЗНО

Останні дві команди Першої ліги зіграють стикові матчі з клубами, котрі зайняли треті місця у своїх групах у Другій лізі – з наступного сезону Перша ліга розшириться до 18 команд. Автоматично до Першої ліги вже потрапили Нива (Тернопіль), Полісся (Житомир), ВПК-Агро (Магдалинівка, Дніпровська область), Кристал (Херсон).

Нагадаємо, що 30 травня на позачерговому засіданні Кабінет міністрів прийняв ініціативу Міністерства охорони здоров’я щодо пом’якшення карантину, яке стосується проведення спортивних змагань та зовнішнього незалежного оцінювання.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram