Фото: wikipedia.org

Пункти підтримки «Дії» орієнтовані лише на допомогу з COVID-сертифікатами – Мінцифри

Наразі пункти команди підтримки «Дії» створюються для того, щоб допомагати населенню з COVID-сертифікатами; що стосується того, чи будуть вони постійно діючими і чи будуть переорієнтовані у майбутньому також для допомоги населенню, зокрема, з соціальними послугами, сказати наразі складно.

Про це на брифінгу в Херсоні заявив керівник із розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації України Мстислав Банік, передає Укрінформ.

Поки складно сказати. Найголовніша проблема, щоб зробити їх постійно діючими в чому? Оскільки у Мінцифри немає регіональних департаментів, це все більше волонтерська історія, – зазначив Банік.

За його словами, волонтерська участь не може бути безстроковою, потрібно буде змінювати формат. Він відзначив, що поки буде попит на допомогу з сертифікатами – команди працюють у такому режимі, а далі – «будемо дивитися».

Дивіться також: На базі ЦМСД №3 відкрили пункт команди підтримки застосунку «Дія»

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури веде переговори з українськими авіакомпаніями про участь у програмі виплат у розмірі 1 тис. грн для вакцинованих проти COVID-19. 

Раніше повідомлялось, тисяча гривень, яку виплачуватимуть кожному вакцинованому українцю, не оподатковуватиметься. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram