ФОТО TK Media

«ПриватБанк» запровадив нові правила оплати картою

«ПриватБанк» змінив правила оплати карткою і смартфоном в Україні. Раніше в банку вимагали друкувати чек у POS-терміналах, зараз цю вимогу може висувати покупець.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Після переговорів з представниками Державної фіскальної служби, «ПриватБанк» вирішив переглянути правила оплати смартфонами і картою в магазинах.

Відтепер чек буде друкуватися лише у тому випадку, якщо покупець і продавець самі вирішать, чи є необхідність його друкувати. У «Приватбанку» уточнили, що тепер, після успішної авторизації, POS-термінал виведе питання про необхідність друку чека.

Дивіться також: Поліція затримала учасника шахрайської схеми

Перевагами нововведення є: зменшення витрат термопаперу, за рахунок чого магазини зможуть більше економити; зниження попиту на термопапір і збереження екології; очищення касової зони від чеків, які усе одно викидаються одразу ж після видачі.

За попередніми підрахунками, такі заходи можуть допомогти заощадити до двох мільйонів гривень на місяць, або двадцять чотири мільйони гривень на рік.

Нагадаємо, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України презентувало програми підтримки малого та мікробізнесу, який постраждав від карантину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram