ПроМиколаїв: фонтан у Манганаріївському сквері

Новий випуск “ПроМиколаїв” знайомить глядачів з думкою жителів міста щодо фонтану у Мангаріївському сквері (парк Серце міста).

Об’єкт був зданий у експлуатацію 12 вересня – на честь свята Дня міста Миколаєва, після восьми років будівництва, котре супроводжувалось тривалами перервами і зупинками.

У 2020 році вперше роботи над завершенням фонтану у “Серці міста” було поновлено. За умовами тендеру роботи виконувала київська фірма «Тетрастрой». Частину конструкцій довелось демонтувати і все переробляти заново.

Дивіться також: ПроМиколаїв: що кажуть екстремальні спортсмени про новий скейтпарк?

Біля фонтану встановили лавки та замінили електрику, сам водограй також підсвітили. Всі роботи в Манганарівському парку за планом мають завершитись наступного року. Фонтан у тестовому режимі працюватиме до жовтня, на зиму його законсервують, як і всі фонтани в місті.

Нагадаємо, знімальна група “ПроМиколаїв” дізнавались думки містян щодо ліквідації торгових забудов на перетині вулиць Нікольська та Потьомкінська, а також про благоустрій їх перехрестя.

Як відомо, телеканал “МАРТ” опитав жителів Корабельного району Миколаєва щодо їх ставлення до оновленого скверу Вітовського по вулиці Генерала Попеля.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram