ФОТО: ілюстративне/Pixabay

Прокуратура Миколаївщини вимагає повернути громаді земельну ділянку площею 21,9 га, на якій облаштований незаконний смітник

Прокуратура Миколаївської області вимагає повернути територіальній громаді земельну ділянку площею 21,9 га, який використовують не за призначенням.

Про це повідомляє Миколаївська окружна прокуратура.

Згідно з постановою Господарського суду Миколаївської області відкрито провадження за позовом Миколаївської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Мішково-Погорілівська сільської ради до приватного підприємства про розірвання договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 21,9 га та повернення її територіальній громаді.

Прокуратурою встановлено, що вказана земельна ділянка надана підприємству в оренду для ведення підсобного сільського господарства. Разом з тим, земельна ділянка використовується недобросовісним орендарем як місце видалення відходів (звалище сміття, будівельних та комунальних відходів, виробів з поліетилену, автотранспортних шин, залишків акумуляторних батарей, тощо), тобто підприємством порушується цільове використання земельної ділянки, передбачене діючим законодавством та вимогами договору оренди, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, депутати Миколаївської міської ради зняли з розгляду сесії два проєкти рішень щодо подальшої долі недобудови на 3-й Слобідській.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram