Про “японський” міст до 2028 року і кількість хворих на пневмонію: мер Миколаєва підбив підсумки тижня

В субботу, 11 квітня, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич щоденному у прямому ефірі звернувся до містян з проханням дотримуватися вимог карантину і заявив, що новий об’їзний “японськийй” міст у Миколаєві буде побудований до 2028 року.

За словами мера, до кінця вересня 2021 року повинні бути завершені роботи щодо коригування технічної документації, після чого буде розроблятися проект будівництва, а тільки потім, можливо, почнуть будувати міст.

Колись я говорив, що будівництво мосту займе близько восьми років. І я залишаюся на тих позиціях. Тобто, десь через 7,5 – 8 років до запуску моста об’їзного. Тримаємо кулаки, сподіваємося, що всі будемо живі і здорові до того моменту. 8 років. Тому, наберіться терпіння, залишайтеся живі, а не курсуйте по місту і обов’язково дочекайтеся, як добудують міст, – розповів Олександр Сєнкевич.

Відповідаючи на питання підписників міський голова зазначив, що різке збільшення хворих на пневмонію в обласній інфекційній лікарні пов’язано з тим, що через введення карантину в березні усіх хворих на пневмонію в регіоні почали направляти в обласну лікарню, яка визначена як базова.

Дивіться також: Миколаївці жартівливою антивірусною піснею розповіли, чому в місті немає хворих на коронавірус 

Звичайно ж, їх не привозили в цю лікарню для того, щоб лікувати. Але після того, як вона була визначена госпітальною базою, всіх людей звозять. З усіх лікарень міських, обласних і так далі. Це означає, що кількість хворих збільшилася. Однак, в міських лікарнях, від яких ми отримуємо інформацію, зменшилася кількість реєстрацій хворих, у тому числі і дитячих, на пневмонію. Кількість померлих, знову-таки, залишається в нормі, – сказав Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, 11 квітня, на Миколаївщині зафіксовано перші два випадки COVID-19.

Як відомо, на території Миколаївської області вводять режим надзвичайної ситуації.

Нещодавно повідомлялось, у Миколаївській області підтверджено ще два випадки коронавіруса.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram