У Миколаївській області підтверджено ще два випадки коронавіруса

У Миколаївській області сьогодні, 12 квітня, лабораторно підтвердили ще два випадки коронавірусного захворювання COVID-19.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

Обидва випадки виявлено серед контактних осіб перших хворих в селі Воронівка Вознесенського району. Повідомляється, що одна людина – житель того ж села Воронівка, ще один хворий – житель Вознесенська.

Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України провів епідеміологічне розслідування за фактом виявлення перших двох підтверджених фактів коронавіруса в регіоні.

Було визначено коло контактних осіб з першими хворими. 11 квітня було обстежено 31 людину. За результатами лабораторних досліджень, 12 квітня підтверджено ще два випадки коронавірусу серед обстежених контактних осіб, – йдеться у повідомленні.

Обидва випадки відносяться до тісного кола спілкування з хворими за релігійним принципом (спільні богослужіння на дому).

Зараз тривають протиепідеміологічні заходи у центрі спалаху і проводиться визначення розширеного кола контактних осіб з метою їх лабораторного дослідження.

За даними МОЗ, в Україні станом на 9:00 неділі, 12 квітня, зафіксовано вже 2777 випадків захворювання COVID-19.

Нагадаємо, на Миколаївщині зафіксовано два випадки COVID-19.

Як відомо, на території Миколаївської області вводять режим надзвичайної ситуації.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram