Фото: Офіс президента України

Президент Зеленський пообіцяв дофінансування проекту комплексу Національного музею Голодомору-геноциду

У суботу, 28 листопада, Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні.

Про це повідомляє сайт Офісу президента України.

Зокрема, зранку вони прибули до пам’ятного знака жертвам Голодомору, що на Михайлівській площі в Києві. Володимир Зеленський з дружиною встановили біля пам’ятного знака композиції з пшеничних колосків і калини та вклонилися пам’яті жертв Голодомору.

Фото: Офіс президента України

Після цього президент та перша леді прибули до Національного музею Голодомору-геноциду 1932-33 рр., де їх зустріли керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович.

Учасники церемонії пройшли скорботною ходою до скульптури «Гірка пам’ять дитинства», біля якої встановили символічні композиції з зерном, та вклонилися пам’яті загиблих. Церемонія завершилася хвилиною мовчання.

Фото: Офіс президента України

Проект Національного музею Голодомору-геноциду дуже важливий для України: для нашої історії та майбутнього. Були певні проблеми з фінансуванням цього проекту. Однак такі проекти мають виконуватися в обов’язковому порядку. Я дав доручення Кабінету Міністрів, і вже в понеділок це питання буде вирішено. Проект буде обов’язково завершено, – наголосив Володимир Зеленський.

Відзначається, що 30 листопада уряд підготує розпорядження, яке відкриє можливості для дофінансування проекту комплексу Національного музею Голодомору-геноциду.

Нагадаємо, 28 листопада в Україні згадують жертв Голодомору 1932-1933 років. Пам’ятні заходи традиційно проходять в четверту суботу листопада.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram