28 листопада в Україні вшановують жертв Голодомору

28 листопада в Україні згадують жертв Голодомору 1932-1933 років. Пам’ятні заходи традиційно проходять в четверту суботу листопада.

О 16:00 відбудеться акція «Запали свічку пам’яті», до якої може приєднатися кожен українець: запаліть свічки і залиште їх на підвіконні в пам’ять про мільйони замордованих голодом співвітчизників.

Численні заходи пам’яті жертв Голодомору протягом дня пройдуть в столиці та інших українських містах.

У Миколаєві в цей день пройде скорботна молитва і покладання квітів біля пам’ятного знака Жертвам голодоморів по Херсонському шосе. Захід розпочнеться о 14:00.

У Києві приспустять державні прапори і обмежать проведення розважальних заходів. На території Національного музею «Меморіал жертв Голодомору», біля Пам’ятного знака жертвам Голодомору 1932-1933 років на Михайлівській площі та в інших пам’ятних місцях відбудуться скорботні молитви, церемонії покладання квітів і встановлення свічок.

В онлайн-форматі і соціальних мережах триватимуть інформаційні, просвітницькі та інші тематичні заходи під загальним гаслом «Збережи пам’ять. Збережи правду», підготовлені Національним музеєм Голодомору-геноциду.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram