Морпіхів відзначили за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України
Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив п’ятьох миколаївських бійців з 36-ї окремої бригади морської піхоти імені адмірала Михайла Білинського.
Як повідомили у бригаді, морпіхів відзначили за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.
Орденом “За мужність” ІIІ ступеня нагороджено: старшину Олександра Булата, старшину Володимира Марцинко, старшого солдата Олега Бутенко, старшого солдата Романа Перехода та солдата Сергія Позднякова, – повідомили у бригаді.
Читайте також: «За відвагу в надзвичайній ситуації»: у Миколаєві нагородили рятувальників
Нагадаємо, що у березні Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами чотирьох офіцерів 36-ї окремої бригади морської піхоти імені Білинського.
Читайте також: Президент Зеленський нагородив трьох миколаївських морських піхотинців
Нагадаємо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




