Президент Зеленський посмертно нагородив орденами п’ятьох миколаївських морпіхів

Морпіхів відзначили за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України

Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив п’ятьох миколаївських бійців з 36-ї окремої бригади морської піхоти імені адмірала Михайла Білинського. 

Як повідомили у бригаді, морпіхів відзначили за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Орденом “За мужність” ІIІ ступеня нагороджено: старшину Олександра Булата, старшину Володимира Марцинко, старшого солдата Олега Бутенко, старшого солдата Романа Перехода та солдата Сергія Позднякова, – повідомили у бригаді.

Читайте також: «За відвагу в надзвичайній ситуації»: у Миколаєві нагородили рятувальників

Нагадаємо, що у березні Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами чотирьох офіцерів 36-ї окремої бригади морської піхоти імені Білинського.

Читайте також: Президент Зеленський нагородив трьох миколаївських морських піхотинців

Нагадаємо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти: