ФОТО: Офіс президента

Президент України нагородив видатних українців

Президент Володимир Зеленський нагородив видатних українців. Відповідний Наказ був підписаний до Дня Конституції.

Президент України Володимир Зеленський вручив державні відзнаки, яких були удостоєні видатні українці з нагоди Дня Конституції за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю, повідомляється на офіційному сайті Офісу президента.

ФОТО: Офіс президента

Орденами нагороджені ректор Львівської політехніки Юрій Бобал, віце-президент Національного олімпійського комітету України Валерій Борзов, генеральний директор інформагентства Інтерфакс-Україна Олександр Мартиненко, артистка балету Олена Філіп’єва.

Шоумену Олексію Потапенку було присвоєно звання заслуженого артиста України.

ФОТО: Офіс президента

Олексій Потапенко, якому Президент присвоїв почесне звання «Заслужений артист України», заявив, що для нього ця нагорода демонструє визнання хіп-хоп-культури з боку держави.

У мене була дитяча мрія – змалку хотів, щоб людина, яка займається хіп-хоп-культурою, хоч раз була визнана своєю державою. І ось це сталося. На цьому всі мої державні нагороди закінчаться, тому що я вписав своє ім’я в історію – це визнання державою хіп-хоп- і реп-культури в моїй особі, – сказав він.

Співачкам Ірині Білик та Тіні Кароль вручили ордени Княгині Ольги III ступеня.

ФОТО: Офіс президента

Художньому керівникові Київського академічного театру оперети Богдану Струтинському вручили орден За заслуги I ступеня. Титулом Заслуженого діяча мистецтв України нагороджено режисера Нарімана Алієва.

Володимир Зеленський зауважив, що державна нагорода – це можливість продемонструвати, що Україні небайдужі талановиті громадяни.

У всіх людей різне ставлення до державних нагород: хтось цього чекає все життя, хтось каже, що це пережиток Радянського Союзу. Для когось, особливо для народних артистів, телеведучих та відомих людей, – це просто нагорода. Мені здається, перш за все, це дуже важливо для держави, адже вона точно знає, кого нагороджує, – наголосив Президент.

ФОТО: Офіс президента
ФОТО: Офіс президента
ФОТО: Офіс президента

Нагадаємо, напередодні професійного свята поліцейські Миколаєва отримали відзнаки.

Раніше повідомлялось, Президент України Володимир Зеленський з нагоди Дня Конституції присвоїв видатним миколаївським діячам почесні звання.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram