Фото: Національна поліція Миколаївської області

Напередодні професійного свята поліцейські Миколаєва отримали відзнаки

4 липня поліція відзначає своє професійне свято. Цьогоріч з нагоди п’ятої річниці з Дня створення Національної поліції України поліцейських Миколаївщини заохотили грамотами, подяками, відомчими подарунками та відзнаками.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Миколаївської області.

Фото: Національна поліція Миколаївської області

Вітаючи підлеглих, начальник Головного управління Національної поліції в Миколаївській області полковник поліції Олександр Анохін зазначив, що в поліції працюють ті, для кого служба стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою життя.


Кожного дня, виявляючи мужність, витримку та самовіддачу, ви стоїте на варті правопорядку. Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з нас високого професіоналізму та зразкової дисципліни. На нас покладено відповідальне завдання – захист життя та здоров’я наших громадян, їхніх прав і свобод,- зауважив у вітальному слові Олександр Анохін.

Дякуючи поліцейським за щоденну плідну роботу, керівник обласного главку поліції та його заступники побажали правоохоронцям міцного здоров’я, родинного затишку, а також успіхів у службі та поваги від суспільства.

Як раніше повідомлялось, на Миколаївщині відбулися масштабні навчання морської авіації

Нагадаємо, що Президент Зеленський скасував кримінальну відповідальність за їзду напідпитку

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram