Прес-секретар Владислава Чайки перешкоджав журналістці потрапити до міськвиборчкому

Увечері, 24 вересня, прес-секретар кандидата в мери Миколаєва від партії «Опозиційна платформа – За життя» Владислава Чайки Юрій Багрянцев перешкоджав журналістці видання “НикВести” потрапити до кабінету міської виборчої комісії.

Про це особисто кореспондентка видання “НикВести” Аліса Мелік-Адамян повідомила з приміщення міськвиборчкому.

У редакції видання відзначають, Юрій Багрянцев разом з представницею партії «Опозиційна платформа – За життя» принесли повторно подавати документи для реєстрації кандидатів на місцевих виборах. В цей же час в міську виборчу комісію прийшла журналістка.

За її словами, коли вона спробувала увійти до кабінету, Юрій Багрянцев почав штовхати її та говорити, щоб вона покинула приміщення, оскільки там «проходить вологе прибирання».

Після цього він спробував виштовхнути журналістку. Від його поштовху вона вдарилася головою і спиною об двері, – повідомляють в редакції “НикВести”.

У виданні відзначають, Після того, як журналістка сказала йому, що він вдарив її, Юрій Багрянцев почав стверджувати, що він лише попросив її вийти, а вдарилася вона нібито сама.

Слід зазначити, що Юрій Багрянцев є колишнім прес-секретарем департаменту охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, у Дніпрі на журналістку телеканалу «Відкритий» Христину Маликову напали під час перевірки магазину на дотримання карантинних вимог.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram