ФОТО: Reuters

Прем’єр-міністр Ізраїлю першим у країні випробує на собі вакцину від COVID-19

Перша партія вакцини від COVID-19 обсягом у кілька тисяч доз виробництва Pfizer та BioNTech надійшла до Ізраїлю 9 грудня.

Як повідомляє Діло, посилаючись на The Jerusalem Post, рейс DHL з Брюсселя приземлився в аеропорту Бен-Гуріон в Тель-Авіві вчора вранці. Під час короткої урочистої церемонії в аеропорту Нетаньягу заявив, що першим добровільно вакцинується від захворювання.

“Для мене важливо, щоб ізраїльтяни пройшли вакцинацію. Я вірю в вакцини. Я маю намір стати першим в Ізраїлі, хто буде вакцинований”, – заявив політик.

Вакцина Pfizer ще не отримала необхідних дозволів для використання в Ізраїлі, але Нетаньягу сказав, що препарат отримає такі дозволи найближчим часом.

Читайте також: Велика Британія першою у світі схвалила застосування вакцини Pfizer проти COVID-19

За даними видання, партія препарату має надійти на склад ізраїльської фармацевтичної компанії Teva, яка відповідатиме за зберігання вакцин у холодному стані, допоки їх не почнуть застосовувати. Препарат повинен зберігатися при температурі мінус 60-80 градусів за Цельсієм. Для збереження ефективності вакцину слід вводити протягом кількох хвилин після того, як її виймають із морозильної камери.

Нагадаємо, у РНБО назвали терміни вакцинації проти COVID-19 в Україні. Також, за інформацією ВООЗ, пандемію COVID-19 зупинить 60-70% вакцинація населення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram