Представництво ЮНІСЕФ передало міській лікарні № 2 кисневий концентратор

Представництво Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) передало міській лікарні № 2 кисневий концентратор в якості благодійної допомоги.

Про це повідомляє управління охорони здоров’я Миколаївської міськради.

Висловлюємо слова щирої подяки голові Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) П. Лотта Сільвандерта, медичному експерту Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Катерині Булавіновій за надану благодійну допомогу КНП ММР «Міська дитяча лікарня № 2» у вигляді кисневого концентратору з комплектуючими. 

Завжди приємно бачити чуйність людей, які безкорисно роблять добро. Дуже приємно жити і працювати з тими, хто вболіває за здоров’я дитячого населення міста. Спасибі за те що Ви не стоїте осторонь людських проблем – йдеться у повідомленні.

Кисневий концентратор “НьюЛайф Інтесіті 10 (сигнал)” встановлений в реанімаційному відділенні лікарні та має підвищену продуктивність: 10 л / хв., це збільшує можливості для його використання. Його використовують у терапевтичних цілях, для приготування кисневого коктейлю, в ароматерапії, крім того, він може працювати з деякими ШВЛ апаратами, в палатах інтенсивної терапії і в кювезах.

Нагадаємо, що показник захворюваності коронавірусу на Миколаївщині перевищує норму в сім разів.

Як раніше повідомлялось, існують певні заходи обережності, які допоможуть знизити ризики інфікування коронавірусом.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram