Фото: Novosti-N

Представники малого бізнесу у Миколаєві вирішили ігнорувати карантин вихідного дня

У п’ятницю, 27 листопада, під стіни Головного управління Національної поліції Миколаївської області вийшли на протест представники малого бізнесу, які виступають проти локдауна і карантину вихідного дня.

Як пише видання “Новости-N“, підприємці, у яких є «точки» на ринках «Центральний» і «Колос», незважаючи на карантин вихідного дня, введений Кабміном, збираються завтра вийти на роботу.

Організатори пікету розповіли, що згідно з Конституцією України, у будь-якої людини є право займатися підприємницькою діяльністю і ніхто не може їй перешкоджати. Рішення Кабміну учасника акції протесту вважають незаконним. До представників малого та середнього бізнесу вийшов поліцейський, який пообіцяв передати їхнє звернення з вимогою дозволити працювати у вихідні дні начальству. Однак на питання підприємців, чи можуть вони вийти на роботу в карантин вихідного дня, правоохоронець нічого не відповів.

В кінці пікету представники малого і середнього бізнесу заявили, що завтра, 28 листопада, вони вийдуть на роботу, а в разі якщо прийде поліція і почне їх штрафувати, їм на допомогу прийдуть юристи.

Коли ввели карантин вихідного дня, наше право на працю було порушено статтями Конституції. Йде повне порушення наших прав. Всі вони спираються на якусь постанову 1100… На даний момент у нас є рішення виконкому про те, що вони нам не будуть перешкоджати в карантин вихідного дня вести нашу господарську діяльність. Але працівникам поліції були дані абсолютно інші вказівки, – розповіла виданню Преступности.нет підприємниця Марина Шувалова.

Нагадаємо, 16 листопада, миколаївські підприємці також протестувати проти карантину вихідного дня під стінами міської ради.

Раніше повідомлялось, телеканал МАРТ дізнавався що думають миколаївці про “карантин вихідного дня”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram