Фото: Nikvesti.com

Працівники Миколаївського аеропорту мітингують під ОДА

У п’ятницю, 2 жовтня, співробітники комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» влаштували мітинг під будівлею ОДА з вимогою до депутатів узгодити передачу спецтехніки на 50 мільйонів гривень.

Мітингувальники вишикувалися перед входом в будівлю ОДА з плакатами: «Підтримайте аеропорт», «Миколаєву потрібен аеропорт», «Проголосуйте за техніку», «Депутати, скоро вибори», передає видання НикВести.

Голова профкому аеропорту Світлана Валішева заявила, що співробітники вимагають від депутатів прийняти техніку, так як на сьогоднішній день КП має у розпорядженні машини, яким вже по 40 років.

Найголовніше і основна вимога – це прийняття техніки на баланс аеропорту. Депутати переживають, що на техніку потрібно буде витрачати гроші. Але цій техніці, яку нам передають 10-15 років. У той же час ми зараз працюємо технікою, якій 40-45 років. Ми доклали титанічних зусиль і підготувалися до зими, але у нас все на межі, – заявила Світлана Валішева.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури України передало комунальному підприємству «Миколаївський міжнародний аеропорт» 83 одиниці спеціальної техніки для його повноцінної роботи.

Як відомо, Мер Миколаєва Олександр Сенкєвич запропонував передати місту безкоштовну спецтехніку на 50 мільйонів гривень, яку обласна рада відмовилася забрати на баланс «Миколаївського міжнародного аеропорту».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram