У Дворічанському районі на Харківщині вигоріло вже 500 гектар лісу навколо трьох основних осередків. В результаті пожежі було повністю знищено село Гороб’ївка.
Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер у своєму Telegram-каналі.
За оперативною інформацією наразі пожежею охоплено близько 500 Га лісу, є 3 основні осередки загоряння, один із яких локалізовано, – повідомив він.
Як уточнила Укрінформу прес-секретар ОДА Ксенія Ярікова, мова йде про село Гороб’ївка, в Кутьківці і Гряниківці є загоряння.
Для евакуації людей підготовлений транспорт, соціальні пакети (постільна білизна, їжа, подушки, ковдри). Постраждалих забезпечуємо житлом, – зазначив Олексій Кучер.
За його словами, ДСНС і поліція постійно працюють, також допомагають волонтери. На даний час жертв немає, кількість постраждалих з’ясовується.
Нагадаємо, протягом 31 серпня Службу порятунку Миколаївщини зверталися 18 разів з повідомленнями про пожежі на відкритих територіях. Загальна площа, на якій вигоріла суха трава, чагарники, сміття, пожнивні залишки, кущі, дерева, хвойна підстилка, склала більше 38 га.
Як відомо, у Миколаєві рятувальники загасили дах приватного будинку.